Üretim

Artwork ve Reprodüksiyon

Tüm aşamaları işletmemizde gerçekleştirilen üretim süreci, artwork olarak nitelendirilen çalışma dosyasının tarafımıza iletilmesi ile başlar. Yetkin kadromuz ve uygun donanımımız sayesinde, tüm ihtiyaç duyulan çalışma dosyaları işletmemizce onay süreci için hazırlanır ve artworklerin onayları alındıktan sonra, ilgili çalışma dosyaları baskı öncesi bölümüne iletilir. Bu bölümde onayları alınan işler, Ctp Makinesi ile, baskı kalıplarına aktarılır. Kalite Kontrol Bölümü’nden onay alınmasıyla birlikte, baskı aşamasına geçilir.

Baskı

Teknolojik alt yapısı, deneyimli personeli ve geniş makine parkuru ile, baskı bölümümüz her türlü ihtiyaca cevap verebilecek düzeydedir. Kalite süreçlerine uygun olarak gerçekleştirilen in-process kontrolleri sayesinde, hatalı ürünlerin ve üretimin önüne geçilmesi hedeflenmektedir.

Lak

Laklanacak olan ürünler, müşterilerimizin isteği doğrultusunda u.v. laklı veya dispersiyon laklı olarak üretilmektedir.

Kesim

Laklanma işlemi bitmiş olan ürünler kesim bölümünde kesildikten sonra, yapıştırma bölümüne aktarılır.

Yapıştırma

Yapıştırma bölümüne iletilen ürünler yapıştırma makineleri ile üç boyutlu hallerini almakta ve elektronik okuyucu sayesinde kutularda meydana gelebilecek herhangi bir uygunsuzluğun ya da potansiyel hatanın önüne geçilerek hatalı kutular tespit edilip üretim süreci hatasız bir biçimde sonlandırılmaktadır.

Sevkiyat

Final kontrolleri tamamlanmış olan ürünler ürün analiz sertifikaları ile birlikte belirtilen teslimat adreslerine istenilen zamanda ve sorunsuz bir şekilde sevk edilmektedir.